Not: Bookmarqt sitemizde üyelere özel ses yayınları bölümünde yayımlanmış bilgilerden derlenmiştir. Kullanım yönergelerini öğrenmek için Joe Tippens’ın websitesi iyi bir başlangıç noktası olacaktır.

Peron ¾ Notları kitabımın son kontrollerini yaptığım sırada, parazit protokolünden bahsettiğim bölümün başına aldığım Ann-Louise Gittleman ve Dr. Dietrich Klinghardt’ın sözleri bir anda taşları yerine oturttu ve 2. Podcast yayınında neden bahsetmem gerektiği oracıkta belli olmuş oldu.

4 hafta kadar önce yine Ann-Louise Gittleman’ın podcast konuğundan dinlediğim bir hikaye, sıradışı bir kanser tedavisinden bahsedeceğim sizlere.

Önce bu iki sağlık uzmanının kitapta da yer verdiğim sözlerini hatırlatayım:

Dr. Pritikinlerle, Dr. Atkinslerle birebir çalışmış, kliniklerini yönetmiş ve şu an muhtemelen 80’lerine yaklaşan ünlü beslenme uzmanı Ann-Louise Gittleman’ın düştüğü not şu: “Bağırsakları kurt-parazit kaynamayan tek kanser hastası görmedim bugüne kadar.”

Hatırlatırım, Ann-Louise 80’lerin kabusu AIDS kurgusunu yaşamış, hastaların tedavisinde önemli rol oynamış isimlerden. AIDS hastalarının türlü kanserlere yenik düştüğü dönemde, Gerson protokollerinin ışık tuttuğu lavman teknikleri ve geliştirilen beslenme protokolleri ile insan hayatı kurtarmış gizli kahramanlardan.

Günümüzün en zorlu hastalıklarının adresi Dr. Klinghardt ise, ki kendisi Kerri Rivera’nın Türkçeye kazandırdığımız otizm ve geri kalan her şeyin tedavisine yönelik kitabına övgü yazıp, katıldığı her konferansta klordioksit kullanımını önermekte olan bir isimdir, o da diyor ki; “Antiparaziter ilaçlar aynı zamanda antikanser etkisine sahip ve örneğin Mebendazole ve Albendazole ile ilgili bu yönde çalışmalar yayımlanır yayımlanmaz, 2016’da ABD’de bu ilaçların fiyatı tam 200 kat artmış bulunuyor.”

İsmi geçen ve insanda kullanılan–bizlerin de otizm spektrumu ve daha geniş skaladaki rahatsızlıklardan mustarip insanlar olarak biraraya gelip protokol çerçevesinde kullanmış olduğumuz bu iki ilaç değil sadece… köpeklerde parazit temizliği için kullanılan basit antiparaziter ilaçların da insanda kanser tedavisinde müthiş etkisini gösteren birçok yayın olduğu nedense hiç dillendirilmemekte?

Bu ilacın kanser yenici etkisini keşfeden Joe Tippens’ın protokolünde kullandığı ilaç:

Bu kurt ilacı başlıca 3 şey yapıyor:

  1. Atık ve salgılarıyla vücutta ağır tahribat yaratan kurtları temizliyor elbette
  2. Kanser hücrelerinin şekere erişimini kesiyor ve birkaç çeşit daha hücresel etki mekanizmasıyla kanser hücresi ölümünü sağlıyor (kanser şekerle beslenip oksijensiz ortamda yayılıyordu biliyoruz ki)
  3. P53 adlı tümör baskılayıcı ve aynı zamanda anti-aging (yaşlanma önleyici) etkisi ile bilinen geni tetikleyip harekete geçiriyor.


Konuyla ilgili Linkler

Joe Tippens websitesi

Yayın örnekleri:

Sağlıkla….

a.